6-latki w szkole


Podręczniki MEN "Nasz elementarz" + zestaw ćwiczeniowy zakupiony z dotacji przez placówkę.


"Nasz ELEMENTARZ" na rok szkolny 2014/2015 - zobacz>>>

 

Ma 96 stron. Jest mądrze i ciekawie napisany, kolorowy i na wiele lat. Zobacz - „Nasz elementarz”, pierwszą część darmowego podręcznika dla pierwszoklasistów. Jego twórcami są ekspertki w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, Panie Maria Lorek – główna autorka, i Lidia Wollman, która odpowiada za część poświęconą edukacji przyrodniczej.

 

Maria Lorek: Drodzy rodzice, opiekunowie, nauczyciele. Kochane dzieci!
Macie przed sobą pierwszą z czterech części naszego Elementarza - podręcznika, z którym, jak wierzę, zaprzyjaźnicie się w swoich szkołach. Oddajemy go Wam do konsultacji, by dzięki Waszym uwagom był jak najlepszy. Autorzy włożyli w jego przygotowanie bardzo wiele serca i pracy - gorąco pragną, byście czuli się dobrze z koleżankami i kolegami z elementarzowej klasy - mimo, że występują w książce, to takie same dzieci jak Wy. Przez prawie rok będziecie wspólnie uczyć się i bawić, przeżywać radości i smuteczki szkolne. Będziecie czytać, liczyć, badać, dociekać, eksperymentować. A gdy nadejdzie czas zasłużonych wakacji, z pewnością staniecie się już dobrymi przyjaciółmi.


Mamo, Tato - szkoła dla Twojego Sześciolatka

prezentacja>>>


Przygotowanie szkoły na przyjęcie pierwszoklasistów

Zgodnie z zaleceniem Dyrektora Delegatury KO w Bielsku-Białej zamieszczamy treść ankiet dotyczących przygotowania szkoły na przyjęcie pierwszoklasistów.

 an.dyrektor cz.1 an.dyrektor cz.2 an. rodzice cz.1

Wyniki ankiet pomogą przygotować podstawówki na przyjęcie do szkoły dzieci, w tym sześciolatków.