Sponsorzy i przyjaciele szkoły

    Szkoła posiada wielu sojuszników.

Przez cały rok szkolny może liczyć na różnorakie ich wsparcie.

Do grona przyjaciół należą rodzice dzieci szkolnych jak i również osoby niezwiązane z placówką.

Serdecznie dziękujemy firmom, osobom dobrego serca, którzy wspierają naszą placówkę poprzez przekazywanie wyrobów wędliniarskich, pieczywa, kwiatów ozdobnych, zakupu pomocy dydaktycznych, materiałów i wyposażenia, świadczenia usług transportowych oraz wykonywanej pracy na rzecz placówki i pomocy przy organizowaniu imprez środowiskowych.

    Współpraca z Kołem Łowieckim "Bażant" daje możliwości poszerzenia wiadomości z przyrody jak i przeprowadzenia lekcji w plenerze. Zbiórki kasztanów i żołędzi są zastrzykiem finansowym dla placówki.

„Mądrym być to wielka sztuka, być dobrym jeszcze większa”

PODZIĘKOWANIA dla Sponsorów XII Janowickiego Rajdu i I Charytatywnego Biegu „Biegniemy, jedziemy dla Kuby”:
Gmina Bestwina, Auto Complex – Lak Kaniów, BEAUTY SKIN, Biuro Rachunkowe „Rachmistrz” Carbo Asecura Tychy, Chromet Janowice PG „Silesia” Czechowice - Dziedzice, Delikatesy Centrum Jolanta Rąba, DOM DLA KAŻDEGO, Agata Dziergas, Formed Żywiec, Gastronomia - Teresa Grzywa Bestwinka, Inprosystem Bielsko – Biała, Inter Bestrol Janowice, Arkadiusz Kędzior Bestwinka, JAMMAK, Grzegorz Koczur, Kolnet Czechowice – Dziedzice, NUTREND TERMIFASADA, OSP Janowice, OSP Bestwina, Pepsi, Piekarnia, cukiernia Sławomir Rąba, Piekarnia, Cukiernia „Tysia” Bestwina, Rotor Bestwina, Rowery – Części White Hole, ROSSELA, Skład Przy Białce Bestwina, Jan Stanclik, Maria i Jacek Sawkiewicz, Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Janowice Kubera Andrzej, Tartak Meble Bestwina, Małgorzata i Tadeusz Wróbel Bestwinka, Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji, Deratyzacji Kaniów, KGW Wilamowice, Dorota Mynarska, Grzegorz Sojka - Hurtownia Smakosz.
 

Serdeczne podziękowania dla Rodziców

biorących udział w pracach związanych z przygotowaniem Pikniku Rodzinnego 2017

Sprawy organizacyjne: Magdalena Gębczyńska, Jacek Sawkiewicz, Marek Pyka, Michał Portasiński, Piotr Maga, Krzysztof Maga
Grochówka i obsługa kuchni polowej: Magdalena Gębczyńska, Mieczysław Zeman i Tomasz Stanclik, Jacek Sawkiewicz, Artur Sobierajski
Obsługa bufetu: Żaneta Portasińska, Agata Dziergas, Aneta Maga, Anita Michulec, Joanna Kubik, Izabela Frączek, Sylwia Wołoszczak, Agata Kondratowicz, Małgorzata Maga, Magdalena Gębczyńska, Tomasz Świerczek, Michał Portasiński, Piotr Szlosarczyk, Marcin Domeracki, Paweł Kubica, Piotr Kopaczka
Obsługa grilla: Robert Walaszek, Paweł Dyrdoń, Jarosław Pieróg
Obsługa dmuchanej zjeżdżalni: Mateusz Goryl, Barbara Janik, Szymon Czopek, Sonia Gleindek, Anna Wojtaszek – Ziobro
Obsługa gofrownicy: Tomasz Niemczyk, Anna Niemczyk, Aleksandra Niemczyk
Obsługa frytkownicy: Ryszard Jordanek, Małgorzata Pyka, Kinga Sygit
Ochrona terenów: Sebastian Sacher, Sławomir Frączek,
Prace związane z przygotowaniem terenu rekreacyjnego i porządkowaniem po imprezie, przewożenie rzeczy:
Krzysztof Strączkowski, Aleksander Morończyk, Marek Pyka, Michał Portasiński, Grzegorz Damek, Bartłomiej Kania, Krystian Kondratowicz, Marcin Ochman, Daniel Stanclik, Piotr Kudzia, Roman Pycia, Krzysztof Maga, Piotr Maga, Sebastian Genc, Robert Walaszek, Krzysztof Dziergas, Piotr Klasa,
Prace przygotowawcze w kuchni: Anna Pycia, Agnieszka Wala, Anita Michulec, Żaneta Portasińska, Magdalena Podhorodecka, Klaudia Zdonek, Katarzyna
Ciasta:
Antosz Agnieszka, Anna Biedroń, Marzena Czana, Alicja Dittrich, Małgorzata Drewniak Bożena Durajczyk, Agata Gajda, Izabela Genc, Iwona Goryl, Roksana Jakubowska, Barbara Janik, Katarzyna Jordanek, Iwona Klasa, Patrycja Korzeniowska – Kania, Marta Kowalczyk, Aleksandra Kozłowska, Anita Kubik, Joanna Kubik, Monika Kuczek, Iwona Kudzia, Marcelina Kóska, Aneta Murawska, Monika Niemczyk,Agnieszka Piekiełko, Agnieszka Pieróg, Magdalena Podhorodecka, Zofia Rezik, Maria Sawkiewicz, Anna Stanclik, Iwona Stanclik, Małgorzata Stanclik, Marta Sacher, Anita Strączkowska, Iwona Stwora – Marci, Agata Szlosarczyk, Joanna Szlosarczyk, Anna Ślósarczyk, Agnieszka Piekiełko, Anna Wojtaszek – Ziobro, Anna Wójcik – Jachowicz, Katarzyna Wójcik, Natalia Wójtowicz, Urszula Wawrzeczko, Magdalena Wróbel, Klaudia Zdonek, Ewa Zeman.
Dyrektor ZSP w Janowicach dziękuje wszystkim zaangażowanym w organizację XII Janowickiego Rajdu Rowerowego i Pikniku Rodzinnego: Rodzicom, Nauczycielom, występującym Uczniom i Absolwentom, Druhom OSP Bestwina i Janowice, Sponsorom i Uczestnikom XII Janowickiego Rajdu Rowerowego i Pikniku Rodzinnego.
Dziękujemy za niezwykłą życzliwość, zawsze otwarte serca, gotowość do pracy i rzeczy niemożliwe, które stały się możliwymi.

PODZIĘKOWANIA

    Serdeczne podziękowania dla Pani Magdaleny Gębczyńskiej i Pana Zbigniewa Gębczyńskiego reprezentującego Firmę Inżynierską ZG TENSOR, za bezinteresowne, finansowe wsparcie dla szkoły. Przekazane kolejny rok z rzędu przez Państwa pieniądze pozwoliły nam dokonać zakupu sprzętu sportowego, który tym razem uatrakcyjni uczniom zajęcia wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej.

 

Andrzejki 2016
W imieniu Rady Rodziców i własnym, chciałabym gorąco podziękować wszystkim osobom za bezinteresowną pomoc przy zorganizowaniu imprezy andrzejkowej. Pozwolę sobie wymienić osoby zaangażowane w organizację tej wspaniałej zabawy:
Marzena Czana, Aleksander Morończyk, Żaneta i Michał Portasińscy, Anna i Roman Pycia, Jacek Sawkiewicz, Agata Kondratowicz, Kinga Sygit Agata i Krzysztof Dziergas, Katarzyna Stanclik, Joanna Szlosarczyk, Monika Świerczek, Klaudia Zdonek, Joanna Chmielniak, Sylwia Chmielniak, Anita i Marek Michulec, Paulina Michulec, Bartosz Michulec, Aneta Murawska, Sylwia Wołoszczak, Izabela Frączek, Ewa Zeman, Anna Wojtaszek-Ziobro, Urszula Kal, Agnieszka Czerwińska, Marlena Niemczyk - Handzlik.
Dziękuję również rodzicom, którzy upiekli ciasta na zabawę andrzejkową:
Kinga Sygit, Anna Kiedroń, Urszula Wawrzeczko, Iwona Goryl, Maria Sawkiewicz, Magdalena Wróbel, Agnieszka Szymańska, Iwona Klasa, Iwona Stanclik, Marzena Czana, Katarzyna Magiera, Agata Szymańska, Anna Biedroń, Iwona Pieczka, Agata Szlosarczyk, Agnieszka Wala, Małgorzata Maga, Katarzyna Jordanek, Magdalena Podhorodecka, Agnieszka Gąsior, Ewa Mszyca, Anna Aronik, Sonia Gleindek, Joanna Kubik, Elżbieta Grabowska, Renata Dziadek, Roksana Jakubowska, Ewa Zeman, Krystyna Norymberczyk.
Gorące podziękowanie składamy wszystkim sponsorom:
OSP Janowice,
KGW rep. przez Panią Krystynę Norymberczyk,
Pani Jolanta Rąba „Delikatesy Centrum”,
Pan Sławomir Rąba „Piekarnia-Cukiernia Rąba”,
Pani Małgorzata Gola i Pan Adam Rezik „Skład przy Białce”,
Pan Stanisław Kubik i Pan Stefan Płaszczyca Stacja Paliw „Rotor” w Bestwinie,
„LEAD’’ Kołłątaj-Mrzygłód sp.jawna,
„Inter-Bestrol” Sp.z o.o.
Firma Inżynierska “ZG-Tensor”,
Zarząd PSS „Społem” Bielsko-Biała
Pan Bronisław Jonkisz Z.P.U.H. „Ślusarstwo”
Pan Przemysław Chromik „Chromet”
Państwo Wiesława i Eugieniusz Niemczyk,
Państwo Monika i Tomasz Niemczyk,
Państwo Katarzyna i Ryszard Jordanek,
Pani Maria Niemczyk Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Janmar”
Państwo Agata i Krzysztof Dziergas,
Państwo Urszula i Jacek Mikoda Wylęgarnia Drobiu,
Pani Katarzyna Mazurek–Stolarzewicz „Aster”
Restauracja „Wirtuozeria”,
Pani Renata Korczyk Piekarnia „Tysia”
Państwo Aneta i Piotr Maga,
Państwo Małgorzata i Krzysztof Maga,
Pani Zofia Kasolik
Podziękowania również dla pozostałych sponsorów, którzy podarowali fanty.
Na zabawie andrzejkowej grał zespół „KAMELBAND” , którym również bardzo dziękujemy.

 
Zdjęcia: ANDRZEJKI 2016>>>


Z OKAZJI NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZYMY WSZYSTKIM: ZDROWIA, SPOKOJU, RADOŚCI, MIŁOŚCI ORAZ SZCZĘŚCIA W NOWYM NADCHODZĄCYM 2017 ROKU.

Przewodnicząca Rady Rodziców
MAGDALENA GĘBCZYŃSKA

SPONSORZY I PARTNERZY XI JANOWICKIEGO RAJDU ROWEROWEGO
Pani Jolanta Rąba „Delikatesy Centrum”,
Pan Sławomir Rąba „Piekarnia-Cukiernia Rąba”,
Pani Małgorzata Gola i Pan Adam Rezik „Skład przy Białce”,
Pan Stanisław Kubik i Pan Stefan Płaszczyca Stacja Paliw „Rotor” w Bestwinie,
Państwo Aneta i Piotr Maga Janowice,
Państwo Małgorzata i Krzysztof Maga Janowice ,
Firma Inżynierska “ZG-Tensor”,
Pan Bronisław Jonkisz Z.P.U.H. „Ślusarstwo”
Pan Przemysław Chromik „Chromet”
Państwo Monika i Tomasz Niemczyk,
Catering - "Janmar" Zakład Przetwórstwa Mięsnego Maria Niemczyk
Zakład Przetwórstwa Mięsnego INTER-BESTROL Sp. z o.o.
Państwo Maria i Jacek Sawkiewicz,
Pani Dorota Mynarska
Pan Jan Stanclik
Pan Krzysztof Grzybowski
Pan Tadeusz Kóska
PEPSI
Kolnet Sp.Zo.o w Czechowicach - Dziedzicach
Urząd Gminy Bestwina
Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie
Magazyn Gminny i strona– patron medialny
Starostwo Powiatowe w Bielsku – Białej
Bank Spółdzielczy w Bestwinie
OSP Janowice
OSP Bestwina
Pani Barbara Myśliwiec,
Restauracja „Wirtuozeria”, Park zabaw dla dzieci BŁONIOLANDIA
Hurtownia Anna w Bestwinie
Pani Anita Gasidło Zielona Dolina
Rowery Akcesoria Serwis Bielsko – Biała
White Hole – sklep rowerowy
Kóska Marek Szkółka Drzew i krzewów Owocowych
Zakład Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji "Insekt" Maciej Piesiur
Wojtyła Budownictwo
Pan Andrzej Kubera Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
Carbo Asecura
Pani Katarzyna Mazurek – Stolarzewicz „Aster”


Rodzice biorący udział w pracach związanych z przygotowaniem Pikniku Rodzinnego
Sprawy organizacyjne: Magdalena Gębczyńska, Tadeusz Kóska, Marek Pyka, Michał Portasiński, Jacek Sawkiewicz,
Grochówka i obsługa kuchni polowej: Mieczysław Zeman i Piotr Ajchler
Obsługa bufetu: Katarzyna i Marian Drozd, Agata Dziergas, Ryszard Jordanek, Aneta Maga, Małgorzata Maga, Anita Michulec, Żaneta i Michał Portasińscy, Sylwia Wołoszczak
Obsługa grilla: Marek Michulec i Robert Walaszek
Obsługa dmuchanej zjeżdżalni: Monika Kuczek, Małgorzata i Marek Pyka, Robert Sitko, Kinga Sygit, Anna Szefler, Grzegorz Wróbel,
Ochrona terenów: Sebastian Sacher
Prace związane z przygotowaniem terenu rekreacyjnego i porządkowanie po imprezie: Krzysztof Bubak, Zbigniew Czana, Marian Drozd, Krzysztof Dziergas, Magdalena Gębczyńska, Konrad Klasa, Krzysztof Kubik, Aneta i Piotr Maga, Małgorzata i Krzysztof Maga, Aleksander Morończyk, Aneta Murawska, Natalia Murawska, Marcin Ochman, Michał Portasiński, Anna i Roman Pycia, Marek Pyka, Jacek Sawkiewicz, Michał Sygit, Klaudia Zdonek
Prace przygotowawcze w kuchni: Damek Bernadeta, Anna Biedroń, Magdalena Gębczyńska, Katarzyna Jordanek, Joanna Mikoda, Marzena Morończyk, Anna Pycia, Katarzyna Stanclik, Żaneta Portasińska, Klaudia Zdonek
Ciasta: Antosz Agnieszka, Agata Aronik, Agata Chromik, Marzena Czana, Bernadeta Damek, Iwona Drzewucka, Małgorzata Gajda, Sonia Gleindek, Anna Kiedroń, Marta Kowalczyk, Anita Kubik, Joanna Kubik, Monika Kuczek, Marcelina Kóska, Agnieszka Lukowiec, Ewa Mynarska, Maria Sawkiewicz, Małgorzata Słowik, Iwona Stanclik, Małgorzata Stanclik, Marta Sacher, Anita Strączkowska, Iwona Stwora – Marci, Agata Szlosarczyk, Joanna Szlosarczyk, Anna Ślósarczyk, Monika Świerczek, Iwona Pieczka, Anna Wójcik – Jachowicz, Natalia Wójtowicz, Magdalena Wróbel, Ewa Zawada, Klaudia Zdonek, Ewa Zeman.

Dyrektor ZSP w Janowicach dziękuje wszystkim zaangażowanym w prace organizacyjne Rodzicom, Nauczycielom, występującym Uczniom i Absolwentom, Druhom OSP Bestwina i Janowice, Sponsorom i Uczestnikom Xi Janowickiego Rajdu Rowerowego I Pikniku Rodzinnego.

PODZIĘKOWANIA

    Serdeczne podziękowania dla Pani Magdaleny Gębczyńskiej i Pana Zbigniewa Gębczyńskiego reprezentującego Firmę Inżynierską ZG TENSOR, za bezinteresowne, finansowe wsparcie dla szkoły. Przekazane kolejny raz przez Państwa pieniądze pozwoliły nam dokonać zakupu sprzętu sportowego, który tym razem uatrakcyjni uczniom zajęcia gimnastyki korekcyjnej.

 

Podziękowanie

    W imieniu Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Janowicach składamy serdeczne podziękowanie wszystkim Darczyńcom, którzy przekazali 1% podatku za rok 2014 przyczyniając się do rozwoju naszej Placówki.
   
Pozyskane w ten sposób fundusze służą nam do stałego wzbogacania dla uczniów i przedszkolaków bazy dydaktycznej. Ostatnio zakupiliśmy sprzęt nagłaśniający (mikser, kolumny, mikrofony) z czego bardzo się cieszymy, bo wykorzystaliśmy go już na dwóch imprezach środowiskowych: „Dzień Babci i Dziadka” i „Mała Syrenka”.
    Doceniamy Państwa szlachetny gest, raz jeszcze Dziękując Wszystkim, mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Państwa wsparcie i życzliwość również w tym roku.

Społeczność ZSP Janowice

 

„Akcja 1% dla mojej szkoły”

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży „Omnibus”

Nr KRS 0000237488
dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
Janowice, ul.Korczaka 2
43-512 Bestwina

Podziękowania

W imieniu uczniów i własnym pragnę bardzo podziękować Mieszkańcom Janowic, że nas zaprosili do domów, Państwu Formas za poczęstunek, Państwu Olejak za gipsowe figurki, szkatułkę, szopkę i poczęstunek, pozostałym Rodzicom, że pomogli dzieciom w przygotowaniu przebrań oraz Szóstoklasistom, że nie zapomnieli o podarunkach dla mieszkańców, a przede wszystkim, że chciało im się nieziemsko zmarzniętym wraz ze mną przez ponad trzy godziny z kolędami na ustach przemierzać janowickie ulice, nie będąc pewnym, czy ktokolwiek otworzy nam drzwi.

/p. Jolanta Kuczyńska/

 

Podziękowania
Uczniowie wraz z opiekunem kółka plastycznego dla klas I - III, pragną podziękować pani Małgorzacie Pyka, pani Sylwii Wołoszczak oraz pani Katarzynie Jordanek za dostarczanie materiałów plastycznych, które uczniowie wykorzystują do wykonywania prac na zajęciach kółka plastycznego.

/p. Ewelina Olejak/

Choinka w klasie I - podziękowania
Uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawcą chcą serdecznie podziękować Państwu Domerackim, rodzicom Krzysia i Tomasza, za podarowanie pięknej choinki do klasy. Teraz będzie nam bardzo przyjemnie spędzać przedświąteczny czas w naszej sali lekcyjnej.

/p. Ewelina Olejak/

Andrzejki 2015

Chciałabym w imieniu swoim jak i Rady Rodziców gorąco podziękować wszystkim osobom za bezinteresowną pomoc przy zorganizowaniu imprezy andrzejkowej. Pozwolę sobie wymienić zaangażowanych w organizowaniu zabawy:
kucharka Aleksandra Placuch i Grażyna, Magdalena Gębczyńska, Marzena i Alek Morończyk, Żaneta i Michał Portasińscy, Anna i Roman Pycia, Maria i Jacek Sawkiewiczowie, Agata Kondratowicz, Aneta Maga, Małgorzata Maga, Agata Dziergas, Edward Kowalczyk, Marta Sacher, Agnieszka Piekiełko, Katarzyna Stanclik, Anna Ślosarczyk, Bernadeta Damek, Anna Wójcik-Jachowicz, Monika Niemczyk, Monika i Tomasz Świerczek, Klaudia Zdonek, Anita Michulec, Sylwia Staszewska, Marcin Ochman, Urszula Kal, Ilona Wójtowicz.
Dziękuję również rodzicom , którzy upiekli ciasta na zabawę andrzejkową:
Marta Sacher, Kinga Sygit, Anna Kiedroń, Urszula Wawrzeczko, Iwona Stwora - Marci Waluś, Maria Sawkiewicz, Magdalena Wróbel, Anna Wójcik - Jachowicz, Agnieszka Szymańska, Iwona Drzewucka, Iwona Klasa, Katarzyna Drozd, Monika Niemczyk, Bogumiła Bubak, Iwona Stanclik, Marzena Czana, Anna Stanclik.
Na zabawie andrzejkowej grał zespół „AVIGA”, którym również dziękujemy.
Gorące podziękowanie składamy wszystkim sponsorom:
Pani Jolanta Rąba „Delikatesy Centrum”,
Pan Sławomir Rąba „Piekarnia-Cukiernia Rąba”,
Pani Małgorzata Gola i Pan Adam Rezik „Skład przy Białce”,
Pan Stanisław Kubik i Pan Stefan Płaszczyca Stacja Paliw „Rotor” w Bestwinie,
Państwo Aneta i Piotr Maga Janowice,
Państwo Małgorzata i Krzysztof Maga Janowice ,
Agropunkt Stara Wieś,
„Inter-Bestrol” Sp.zo.o.
Firma Inżynierska “ZG-Tensor”,
Zarząd PSS „Społem” Bielsko-Biała
Dekatlon Fitness Club,
Pan Bronisław Jonkisz Z.P.U.H. „Ślusarstwo”
Pan Przemysław Chromik „Chomet”
Państwo Monika i Tomasz Niemczyk,

Państwo Wiesława i Eugeniusz Niemczyk
Państwo Katarzyna i Ryszard Jordanek,
Pani Maria Niemczyk Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Janmar”
Pani Dorota Mynarska
Państwo Agata i Krzysztof Dziergas,
Państwo Urszula i Jacek Mikoda Wylęgarnia Drobiu,
Pani Katarzyna Mazurek – Stolarzewicz „Aster”
Restauracja „Wirtuozeria”,
Pani Renata Korczyk Piekarnia „Tysia”

Podziękowania również dla pozostałych sponsorów , którzy podarowali rzeczy potrzebne do fantów.
Zdjęcia>>>

Z OKAZJI NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZYMY WSZYSTKIM :ZDROWIA, SPOKOJU, RADOŚCI, MIŁOŚCI ORAZ SZCZĘŚCIA W NOWYM NADCHODZĄCYM 2016 ROKU.

Przewodnicząca Rady Rodziców
MAGDALENA GĘBCZYŃSKA

PODZIĘKOWANIA
Serdeczne podziękowania dla Pani Agaty i Przemysława Chromik, za finansowe wsparcie dla szkoły. Za przekazane przez Państwa pieniądze zostanie zakupiony Boombox JVC, który uatrakcyjni uczniom zajęcia koła tanecznego, oraz pozwoli lepiej przygotować się do występów.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy - Społeczność ZSP Janowice
 

Andrzejki 2014

Chciałbym w imieniu swoim jak i Rady Rodziców gorąco podziękować wszystkim osobom za bezinteresowną pomoc przy zorganizowaniu imprezy andrzejkowej. Pozwolę sobie wymienić zaangażowanych w organizowaniu zabawy:
Marek Pyka, Kucharka Aleksandra Placuch, Barbara Gołuszek, Marzena i Alek Morończyk, Żaneta i Michał Portasińscy, Anna i Roman Pycia, Maria i Jacek Sawkiewicz, Agata i Krystian Kondratowicz, Aleksandra Tomala, Krystyna Szczypka, Monika i Paweł Nikiel, Małgorzata Maga, Agata Dziergas, Danuta Kopaczka, Edward Kowalczyk, Marta Sacher, Agnieszka Piekiełko, Katarzyna Stanclik, Barbara Olma, Zofia Krzyżogórska,
Maria Korczyk, Bożena Wróbel, Anna Pustelnik, Katarzyna Krzyżowska, Bartłomiej Kopaczka, Patryk Dyrdoń, Patrycja i Marcin Ochman, Monika Rybacka-Niemczyk, p. Urszula Kal, p. Marlena Niemczyk–Handzlik , p. Ilona Wójtowicz, p. Danuta Uniwersał.

Dziękuję również rodzicom, którzy upiekli ciasta na zabawę andrzejkową:
Maria Korczyk, Marta Sacher, Kinga Sygit, Magdalena Gębczyńska, Joanna Kiedroń, Małgorzata Słowik, Agata Kondratowicz, Maria Sawkiewicz, Magdalena Wróbel, Zofia Krzyżogórska, Agnieszka Szymańska, Aneta Maga, Iwona Drzewucka, Bogumiła Wójtowicz, Urszula Wawrzeczko.

Na zabawie andrzejkowej grał zespół „Dravox”, którym również dziękujemy.

Gorące podziękowanie składamy wszystkim sponsorom:
Pani Jolanta Rąba „Delikatesy Centrum”,
Pan Sławomir Rąba „Piekarnia-Cukiernia Rąba”,
Pani Małgorzata Gola i Pan Adam Rezik „Skład przy Białce”,
Firma „Anga” Uszczelnienia Mechaniczne,
Pan Stanisław Kubik i Pan Stefan Płaszczyca Stacja Paliw „Rotor” w Bestwinie,
Państwo Aneta i Piotr Maga Janowice,
Państwo Małgorzata i Krzysztof Maga Janowice,
Agropunkt Stara Wieś,
Państwo Monika i Paweł Nikiel,
Pan Aleksy Gola Firma „Alex”,
Państwo Maria i Jacek Sawkiewiczowie
Pan Krzysztof Mynarski,
Pan Władysław Niemczyk,
Państwo Agata i Krzysztof Dziergas,
Państwo Urszula i Jacek Mikoda Wylęgarnia Drobiu,
Pani Katarzyna Mazurek – Stolarzewicz „Aster”
Firma „Gedeon”,
Restauracja „Wirtuozeria”,
Pan Mariusz Fołda,
Firma „Spomet” Bielsko-Biała,


Podziękowania również dla pozostałych sponsorów, którzy podarowali rzeczy potrzebne do fantów.


Zdjęcia>>>


Z OKAZJI NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZYMY WSZYSTKIM: ZDROWIA, SPOKOJU, RADOŚCI, MIŁOŚCI ORAZ SZCZĘŚCIA W NOWYM NADCHODZĄCYM 2015 ROKU.
 

Przewodniczący Rady Rodziców
MAREK PYKA

Akcja Święta Bożego Narodzenia 2014 -  Podziękowania>>>

PODZIĘKOWANIA

Serdeczne podziękowania dla Pani Magdaleny Gębczyńskiej i Pana Zbigniewa Gębczyńskiego reprezentującego Firmę Inżynierską ZG TENSOR, za finansowe wsparcie dla szkoły. Przekazane przez Państwa pieniądze pozwoliły na zakup sprzętu, który uatrakcyjni uczniom zajęcia wychowania fizycznego, oraz pozwoli lepiej przygotować się do zawodów sportowych.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy - Społeczność ZSP Janowice

 

„Wszystko, co wielkie,
Jest wielkie przez serce”
Cyprian Kamil Norwid
 

    Dyrektor wraz z całą społecznością ZSP w Janowicach składają podziękowanie Radzie Rodziców, sponsorom i wszystkim Rodzicom angażującym się w życie szkoły. Dziękujemy za znaczący wkład pracy w organizowanie imprez dla środowiska, pomoc finansową i materialną oraz osobiste zaangażowanie w funkcjonowanie naszej placówki.


Sponsorzy IX Janowickiego Rajdu Rowerowego:
Jolanta Rąba - Firma Usługowo - Handlowa "Delikatesy Centrum”
Sławomir Rąba – "Piekarnia – Cukiernia Rąba”
Małgorzata Gola i Adam Rezik –„Skład przy Białce”
Stanisław Kubik, Stefan Płaszczyca – Stacja Paliw „Rotor” Sp. J.
Grzegorz Boboń – Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Bestwinie
Bożena Jaromin – Urząd Gminy w Bestwinie
KGW w Janowicach
OSP w Janowicach
Agata i Krzysztof Dziergas
Zofia Jonkisz
Dorota Mynarska
Katarzyna Mazurek- Stolarzewicz „Aster”
Wiesława i Eugieniusz Niemczyk
Maria i Jacek Sawkiewicz
Piotr Wojtyła „Wojtyła Budownictwo”
Mariusz Szostak – Hurtownia „Anna”
Jakub Grzybowski - „Euro – Stal”
Marek Kóska – Szkółka Drzew i krzewów owocowych
Przemysław Chromik „Chromet”
Carbo Asecura S.A
Kolnet
Bronisław Puchała
Sebastian Sacher

Rodzice pracujący przed i w czasie Pikniku
Maria, Jacek i Wojciech (absolwent) Sawkiewicz
Piotr Ajchler
Marzena i Zbigniew Czana
Żaneta i Michał Portasińscy
Aleksandra i Tadeusz Tomala
Marek Pyka
Danuta i Piotr Kopaczka
Krystyna i Piotr Szczypka
Anna Ślósarczyk
Tomasz Świerczek
Aleksandra i Tadeusz Tomala
Robert Walaszk
Michał Szymański
Joanna Kubica
Bogdan Kubik
Katarzyna Jordanek
Aneta i Piotr Maga
Małgorzata i Krzysztof Maga
Katarzyna Krzyżowska
Katarzyna Stanclik
Ewa Zeman
Tomasz Stanclik
Piotr Kiedroń
Tadeusz Kóska
Bartłomiej Kopaczka (absolwent)
Patryk Dyrdoń (absolwent)

Ciasta na Piknik upiekły Panie:
Marta Sacher, Iwona Stanclik, Katarzyna Wójcik, Maria Sawkiewicz, Monika Niemczyk, Patrycja Ochman, Joanna Kubik, Dorota Mynarska, Małgorzata Słowik, Barbara Gołuszek, Barbara Olma, Iwona Klasa

 

Uczniowie klasy czwartej wraz z wychowawczynią składają gorące podziękowania za akcję sprzedaży gipsowych, świątecznych figurek, która była możliwa dzięki Pani Iwonie Olejak, która te figurki przygotowała oraz Martynie Olejak i Natalii A. Mynarskiej, które zajęły się sprzedażą tychże figurek.
Uzbierana kwota (125 zł ) została przeznaczona na cele klasowe, za co BARDZO dziękujemy!!! ))
Jolanta Kuczyńska z Uczniami klasy 4

Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janowicach pragnie gorąco podziękować sponsorom za zrozumienie potrzeb naszej placówki i hojność wyrażoną w formie rzeczowej i pieniężnej.

Sponsorzy Andrzejki 2013

Pani Jolanta Rąba, FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA, DELIKATESY CENTRUM

Pan Sławomir Rąba, Piekarnia-Cukiernia RĄBA, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Janowicka 189

Pani Dorota Mynarska, Delikatesy „Przy Sośnie”

Skład przy Białce, Małgorzata Gola, Adam Rezik

Pan Stanisław Kubik i Pan Stefan Płaszczyca - Stacja Paliw „Rotor” Sp. j. Bestwina, ul. Krakowska 131

Państwo Małgorzata i Krzysztof Chrapek

Mico, Pan Gawlik Leszek, Hecznarowice, ul. Stawowa 72

PZPD Tartak-Meble Pan Tomasz Ślosarczyk Bestwina

Państwo Aneta i Piotr Magowie z Janowic

Państwo Małgorzata i Krzysztof Magowie,

Agropunkt – Stara Wieś

"Inter-Bestrol", Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe, Władysław Niemczyk

ART.-GUM sp.Z.o.o Mazańcowice 57

Pani Renata Korczyk, Piekarnia Tysia, 43-512 Bestwina, ul. Janowicka 2

Pani Agata i Pan Krzysztof Dziergasowie

Pani Maria i Pan Jacek Sawkiewicz

Pani Wiesława i Pan Eugeniusz Niemczyk

Pani Katarzyna i Pan Ryszard Jordanek Pasieka Nasze Miody

Pani Marzena i Pan Aleksander Morończyk

Pani Mariola Kampczyk

Pani Katarzyna Mazurek-Stolarzewicz

Koło Gospodyń Wiejskich w Janowicach

Ochotnicza Straż Pożarna w Janowicach


Zespół KamelBand
1. Michał Kopecz – gitara solowa
2. Sylwester Rabenda – instr. Klawiszowe, wokal
3. Łukasz Wojewodzic – bas
4. Łukasz Stawowczyk - perkusja

Rodzicom za olbrzymi wysiłek, trud i zaangażowanie w organizację Balu andrzejkowego 2013. Dzięki Waszej wspaniałej pracy impreza była przygotowana perfekcyjnie a goście bawili się wyśmienicie.
„Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa … wtedy proste – „dziękuję” – zawiera wszystko co chcemy wyrazić!”

Ewa Mszyca

Maria i Jacek Sawkiewicz
Żaneta i Michał Portasiński
Marzena i Aleksander Morończyk
Katarzyna Jordanek
Krystyna Szczypka
Alicja Niemkiewicz
Katarzyna Stanclik
Ewa Maga
Aleksandra Tomala
Adam Wróbel
Bogdan Kubik
Piotr Ajchler
Arkadiusz Maj
Joanna Mikoda
Joanna Kubica
Patrycja Ochman
Beata Stefańska
Magdalena Raczek-Zolich
Dorota Mynarska
Katarzyna Krzyżowska
Małgorzata Maga
Anna Ślósarczyk
Monika i Tomasz Świerczek
Mariola i Jarosław Kampczyk
Agata Kondratowicz
Aneta Maga
Barbara Kasperek
Dyrekcja i pracownicy ZSP Janowice:
Urszula Kal
Marlena Handzlik Niemczyk
Ilona Wójtowicz
Danuta Uniwersał
Barbara Gołuszek
Kucharka Aleksandra Placuch
Domowe wypieki:)
z kl 6: Iwona Pieczka, Monika Krężelok
z kl 5: Barbara Olma, Agnieszka Piekiełko
z kl 4: Iwona Drzewucka,
z kl 3: Piotr Mynarski, Agata Chromik
z kl 2: Magda Wróbel, Monika Niemczyk
z kl 1: Tomasz Stanclik, Małgorzta Słowik
z kl 0: Żaneta Portasińska, Monika Nikiel
grupa 4-latków: Barbara Szymala, Kinga Sygit
grupa 3-latków: Liliana Wróbel, Karolina Gołuszko

Zdjęcia>>>

 

WSPANIALI RODZICE I PRZYJACIELE SZKOŁY

ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

 

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się w tym roku do tego, aby marzenia się spełniały,

a życie było fascynujące.

"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest fascynujące" Paulo Coelho

 

 

 

PRZYJACIELE SZKOŁY -

SPONSORZY VIII JANOWICKIEGO RAJDU ROWEROWEGO

I PIKNIKU RODZINNEGO

- składamy serdeczne podziękowania:


1. Stacja Paliw „ROTOR” SP.J. Stanisław Kubik i Stefan Płaszczyca
2. „DELIKATESY CENTRUM” Jolanta Rąba
3. Agata i Krzysztof Dziergas
4. „SKŁAD PRZY BIAŁCE” Małgorzata Gola i Adam Rezik
5. „DRZEWA OWOCOWE” Marek Kóska
6. „CHROMET” Agata i Przemysław Chromik
7. Centrum Kwiatowo-Ogrodnicze „ASTER” Katarzyna i Piotr Stolarzewicz
8. „Tokarstwo Automatowe Precyzyjne” Zofia i Bronisław Jonkisz
9. Bank Spółdzielczy w Bestwinie
10. „Carbo Asecura”
11. Maria Fołda
12. „Kolnet”
13. „PIEKARNIA-CUKIERNIA RĄBA” Sławomir Rąba
14. Firma Handlowo-Usługowa „KADAX” Joanna i Mirosław Biela
15. „INTER-BESTROL” Władysław Niemczyk
16. „NITROGEN POLSKA” sp. z o.o. Jarosław Urzędowski
17. Joanna Kubica

Serdeczne podziękowania kierujemy dla pana Janusza Krężelok

za montaż zasłony w przyziemiach szkoły.

 

Podziękowania

Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie.

H. Sienkiewicz

 Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy upiekli ciasta na imprezę środowiskową ”Dzielny, ołowiany żołnierzyk”, a są to: Danuta Kopaczka, Agnieszka Piekiełko, Iwona Drzewucka, Maria Sawkiewicz, Żaneta Portasińska, Anna Stanclik, Jolanta Rąba, Jolanta Stopka, Iwona Pieczka, Katarzyna Mynarska, Katarzyna Drozd, Joanna Kubik.

Dziękujemy również dyrektorowi CKSiR  Grzegorzowi Boboniowi za wypożyczenie podestów na scenę i świateł sufitowych, piekarni „Tysia” za wypożyczenie atrapy tortu.

Dziękujemy wszystkim gościom i rodzicom za tak liczne przybycie i hojne datki na rzecz naszej placówki.

Podziękowanie

„Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest i dobre słowo”

 Phil Bosmans 

 Kierujemy serdeczne podziękowania dla Pani Iwony Olejak za wielkie serce, pomysłowość i bezinteresowność w wspieraniu naszej szkoły. Pani Iwona razem z córką – Martynką (trzecioklasistką) z własnej inicjatywy przygotowała gipsowe figurki, które następnie sprzedawała w dniu wywiadówek. Dochód z nich przeznaczyła na potrzeby szkoły. Podziękowania kierujemy także dla Wszystkich Tych, którzy, kupując aniołki, wsparli naszą placówkę.

 

Podziękowania
 

Wszystkim, którzy przekazali 1% podatku za lata 2010 i 2011 na rzecz naszej szkoły,

dedykujemy słowa piosenki Czesława Niemena:

Dziwny jest ten świat,
gdzie jeszcze wciąż
mieści się wiele zła.
I dziwne jest to,
że od tylu lat
człowiekiem gardzi człowiek.
[...]
Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
i mocno wierzę w to,
że ten świat
nie zginie nigdy dzięki nim.

Za zebrane pieniądze zakupione zostały dwa laptopy na potrzeby szkoły – uczniów - nauczycieli do pracy między innymi z tablicami interaktywnymi. Dzięki ludziom dobrej woli szkoła wzbogaciła się o bardzo potrzebny sprzęt, który ułatwił wszystkim pracę i naukę. Z laptopów korzystają uczniowie i nauczyciele na licznych zajęciach, tworzą różnego rodzaju prezentacje multimedialne, w każdej chwili uczniowie mogą zaprezentować kolegom przygotowaną w domu pracę i nanieść poprawki, mogą także poszukać potrzebnych informacji w Internecie. Ponadto Laptopy te są wykorzystywane do pracy z dużym ekranem telewizyjnym zamontowanym na ścianie w jednej pracowni, z rzutnikami. Dzięki laptopom staliśmy się bardziej mobilni, a zajęcia bardziej kreatywne.

DZIĘKUJEMY i prosimy pamiętać o nas w kolejnych latach.

Społeczność ZSP w Janowicach.
 

 

PODZIĘKOWANIA za ANDRZEJKI 2012

Samo DZIĘKUJEMY nie wystarczy za taki ogrom życzliwości i pracy włożonej w zorganizowanie zabawy andrzejkowej, dlatego jako wyraz naszej wdzięczności dedykujemy Wszystkim, którzy włączyli się do pracy, słowa Jana Pawła II:

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów."

Dziękujemy Wszystkim Rodzicom, Sponsorom, którzy angażowali się poprzez swoją pracę, pomoc, zmysł organizatorski, fanty, słodkie wypieki w zorganizowaniu zabawy andrzejkowej, która miała miejsce 24 listopada br.

Społeczność ZSP w Janowicach.

Pracowali:

Piątek:

Kuchnia – obieranie warzyw, gotowanie, itp.:

1.      Marzena Czana (szefowa kuchni)

2.      Barbara Szlosarczyk z Bestwiny (pomoc szefowej kuchni)

3.      Magdalena Said

4.      Małgorzata Kowalczyk

5.      Maria Sawkiewicz

6.      Krystyna Szczypka

7.      Aleksandra Tomala

8.      Xenie Wróbelova

9.      Katarzyna Jordanek

10.    Patrycja Ochman

11.    Zofia Kasolik

Dekorowanie Sali:

1.      Urszula Kal

2.      Marlena Niemczyk - Handzlik

3.      Ilona Wójtowicz

4.      Agnieszka Czerwińska

5.      Andrzej Nycz

6.      Jacek Sawkiewicz

Pakowanie prezentów:

1.  Marzena Morończyk

2.  Joanna Kubica

3.  Joanna Mikoda

 

Sobota - dzień

1 – Marzena Czana

2 – Barbara Szlosarczyk

3 – Barbara Mędrala

3 – Joanna Kubica

4 – Arkadiusz Maj

5 - Katarzyna Jordanek

6 - Ewa Zeman

 

Sobota - noc

1-      Piotr Ajchler

2-      Anna Binda

3-      Małgorzata Maga

4-      Małgorzata Gola

5-      Zbigniew Olek

6-      Marzena Czana

7-      Barbara Szlosarczyk

8-      Katarzyna Szpila-Krzyżowska

9-      Aneta Maga

10-   Monika Krężelok

11-   Dorota Mynarska

12-   Żaneta Portasińska

13-   Maria Sawkiewicz

14-   Jacek Sawkiewicz

 

Niedziela - Sprzątanie:

1.      Marzena Czana

2.      Joanna Kubica

3.      Jarosław Krzyżowski

4.      Zofia Kasolik

5.      Maria Sawkiewicz

6.      Ewa Zeman

 

Poniedziałek – sprzątanie:

1-      Aleksander Morończyk

2-      Michał Portasiński

3-      Andrzej Nycz

4-      Jarosław Kampczyk

5-      Jacek Sawkiewicz

6-      Marzena Czana

7-      Katarzyna Jordanek

8-      Mariola Kampczyk

9-      Małgorzata Maga

 

Ciasta na imprezę od rodziców:

 

Kl 1 - Monika Niemczyk, Elżbieta Brańka

 

Kl 2 - Katarzyna Stanclik, Patrycja Ochman

 

Kl 3 - Iwona Drzewucka, Maria Kowalczyk, Ewa Maga

 

Kl 4 - Danuta Kopaczka, Iwona Klasa

 

Kl 5 - Elżbieta Chromik, Magdalena Ślósarczyk

 

Kl 6 - Magdalena Said, Magdalena Jarnot


Przedszkole - Izabela Adamaszek, Katarzyna Barut, Marta Sacher

 

Sponsorzy, którzy wzięli udział w pomocy przy organizacji imprezy - Andrzejki 2012:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Jolanta Rąba,  DELIKATESY CENTRUM

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sławomir Rąba,  Piekarnia-Cukiernia RĄBA

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dorota Mynarska,  Delikatesy „Przy Sośnie”

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skład przy Białce, Małgorzata Gola, Adam Rezik 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katarzyna i Piotr Stolarzewiczowie,  Centrum kwiatowo-ogrodnicze ASTER 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stanisław Kubik  i  Stefan Płaszczyca   Stacja Paliw „Rotor” Sp. j.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Urszula i Jacek Mikodowie  Zakład wylęgu drobiu

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mico, Gawlik Leszek, Hecznarowice

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zofia i Bronisław Jonkisz, Tokarstwo Automatowe Precyzyjne

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Agropunkt – Stara Wieś

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Władysław Niemczyk "Inter-Bestrol" Janowice

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„JANMAR”, ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO Maria Niemczyk, Janowice

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

P.P.H. PRZETWÓRSTWO MIĘSNE s.c.,  J.M.M. Nikiel Bestwina

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Renata Korczyk, Piekarnia TYSIA, Bestwina

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Joanna i Stanisław Niemczyk, Janowice

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aneta i Piotr Magowie, Janowice

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Małgorzata i Krzysztof  Magowie, Janowice

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tadeusz Kóska, Janowice

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katarzyna  Jordanek, Janowice

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krystyna Szczypka , Janowice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Xenie Wróbelova, Janowice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiesława i Eugeniusz Niemczykowie, Janowice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piotr Gajda, Janowice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

PRZYJACIELE SZKOŁY 2011/2012

Piotr Ajchler

Zbigniew Czana

Anna Binda

Iwona Drzewucka

Agata i Krzysztof Dziergas

Barbara Gołuszek

Urszula Głombek

Katarzyna i Ryszard Jordanek

Mariola i Jarosław Kampczyk

Danuta i Piotr Kopaczka

Maria i Edward Kowalczyk

Tadeusz Kóska

Janusz Krężelok

Aneta i Piotr Maga

Małgorzata i Krzysztof Maga

Klaudia Maj

Barbara Mędrala

Katarzyna i Zbigniew Olek

Iwona Pękala

Małgorzata Pyka

Krystyna Szczypka

Aleksandra i Tadeusz Tomala

Barbara Stanclik 

Katarzyna Stanclik

Tomasz Świerczek

Maria i Jacek Sawkiewicz

Robert Walaszek

Barbara i Marek Wróbel

Xenie Wróbelova'

Ewa Zawada

Ewa i Mieczysław Zeman

Kazimiera Chromik

CHROMET –Agata i Przemysław Chromik

SKŁAD „Przy Białce”- Małgorzata Gola, Adam Rezik

CENTRUM KWIATOWO OGRODNICZE -ASTER - Katarzyna Stolarzewicz

DELIKATESY PRZY SOŚNIE –Dorota Mynarska

PRESTO – Krzysztof Mynarski

DELIKATESY CENTRUM – Jolanta Rąba

CUKIERNIA-PIEKARNIA RĄBA – Sławomir Rąba

PRACOWNIA ARCHITEKTURY .at11. - Wojciech Mamica

BANK SPÓŁDZIELCZY W BESTWINIE

STACJA PALIW ROTOR

SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OWOCOWYCH – Marek Kóska

BUDTOR

KOLNET

SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWOW OZDOBNYCH – Edward Kubik

SZKÓŁKA ROŚLIN OZDOBNYCH I OWOCOWYCH – OGRODY JAPOŃSKIE - Maria Fołda

SKLEP WIELOBRANŻOWY – Barbara Pyś

Zofia i Bronisław JONKISZ

TELE SAT – Bogdan Stolarczyk

P.U.H –LARIX – Grzegorz Sacher

INTER BESTROL – Władysław Niemczyk

FIRMA OLEJAK

EURO STAL

Małgorzata i Lesław TLAGA

JANMAR – Maria Niemczyk

Łukasz Kubica

Piotr Maga i Aleksander Morończyk

 

Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkolno-Przedszkolnegow Janowicach

gorąco i serdecznie dziękują wszystkim, którzy brali udział w organizacji i przygotowaniu VII Janowickiego Rajdu Rowerowego oraz Pikniku Rodzinnego.

Dziękujemy za ofiarowaną pomoc i życzliwość na rzecz placówki i jej wychowanków następującym rodzicom:

Praca w kuchni przed imprezą:

Głombek Urszula, Jordanek Katarzyna, Szczypka Krystyna, Tomala Ola, Binda Ania, Stanclik Basia , Stanclik Katarzyna, Mędrala Basia, Zeman Ewa i Mieczysław, Pyka Małgorzata i Marek.
Przygotowanie terenów rekreacyjnych:

Czana Zbigniew, Kowalczyk Edward, Tomala Tadeusz, Sawkiewicz Jacek , Wróbelova’ Xenie , Wróbel Marek

Praca w dniu imprezy

Bufet i grill: Kopaczka Danuta i Piotr, Maga Aneta, Maga Małgorzata, Zeman Ewa, Wróbel Barbara, Pękala Iwona, Sawkiewicz Maria, Sawkiewicz Jacek, Binda Anna, Tomasz Świerczek,

Robert Walaszek,

Duszonki i grochówka: Zeman Miczysław, Ajchler Piotr

Porządkowanie po imprezie

Dziergas Agata, Sawkiewicz Jacek, Kampczyk Mariola i Jarosław, Maga Małgorzata, Zawada Ewa, Gołuszek Barbara i Daniel, Kopaczka Danuta, Wróbel Barbara, Jordanek Katarzyna

Przywiezienie kotła: Maga Krzysztof i Maga Piotr

Pomoc przy zbiórce surowców wtórnych: Jacek Sawkiewicz, Krzysztof Dziergas, Krzysztof Wróbel, Kazimierz Zawada, Maga Piotr 

Serdeczne podziękowania dla nauczycieli ZSP i OSP w Janowicach za pomoc w organizacji VII Janowickiego Rajdu Rowerowego.

 

„Ten zwycięża, kto drugiemu da najwięcej światła od siebie”

A. Asnyk

Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego składa serdeczne podziękowania sponsorom tegorocznej zabawy ANDRZEJKOWEJ, a są to:

·        Agropunkt Stara Wieś

·        Bank Spółdzielczy w Bestwinie

·        Delikatesy Centrum Jolanta Rąba

·        Dorota Mynarska Delikatesy „Przy Sośnie”

·        Krzysztof Mynarski „Presto” Kozy

·        Piekarnia Sławomir Rąba

·        Małgorzata i Aleksy Gola  „Skład przy Białce”

·        Henryk Iszczek Zakład Aparatury Pomiarowej Bestwinka

·        Przedsiębiorstwo BOBREK Krzysztof i Maciej Kleszcz, Bronisław Koźbiał

·        Władysław Niemczyk  „Inter-Bestrol”

·        Janusz Kine

·        Eugeniusz Niemczyk

·        Zofia Jonkisz

·        Katarzyna i Piotr Stolarzewicz

·        Krzysztof i Piotr Maga

·        Barbara i Czesław Wróbel

·        Wojciech Mamica Bielsko-Biała

·        David Massey Bielsko-Biała 

·        Agata i Krzysztof Dziergas

·        Katarzyna Jordanek

·        Barbara Mędrala

·        Ewa Zawada

oraz rodzicom zaangażowanym w pracę przy zabawie Andrzejkowej:

Ewa i Mieczysław  Zeman, Agata i Krzysztof Dziergas, Maria i Jacek Sawkiewicz, Katarzyna i Zbigniew Olek, Barbara Stanclik, Maria Kowalczyk, Dorota Mynarska, Iwona Pękala, Katarzyna Jordanek, Piotr Ajchler, Klaudia Maj, Małgorzata Maga, Barbara Gołuszek, Anna Binda, Małgorzata Pyka, Aleksandra Tomala, Krystyna Szczypka, Xenie Wróbelowa, Barbara Mędrala, Katarzyna Stanclik, Małgorzata Gola, Mariola Kampczyk, Krzysztof Kasperek

 

Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janowicach składa serdeczne podziękowania Tym wszystkim, którzy w roku szkolnym 2010/2011 okazali wielkie serce, przyjazną dłoń, wspomagali nas i zasłużyli na tytuł „ Przyjaciel Szkoły”. Tymi wspaniałymi osobami są:

Agata Chromik

Aleksandra i Tadeusz Tomala

Aleksy i Małgorzata Gola

 Alicja i Aleksander  Zoń

Anna Binda

Anna Stanclik

Arkadiusz Maj

Agnieszka Szymańska

Barbara Gołuszek

Barbara i Marek Wróbel

Barbara Stanclik

Beata Woźniak

Bogdan Kubik

Danuta Kopaczka

Dorota Mynarska

Elżbieta Chromik

Eugeniusz Niemczyk

Ewa Zawada

Gabriela Drążyk

Ilona Bogusz

Iwona Drzewucka

Iwona Olejak

Iwona Pękala

Janusz Kine

Janusz Krężelok

Joanna Kubik

Jolanta Rąba

Katarzyna i Zbigniew Olek

Katarzyna Jordanek

Katarzyna  Mazurek-Stolarzewicz 

Katarzyna Mynarska

Katarzyna Stanclik

Kazimiera Chromik

Krystyna Walczak

Krzysztof Dziergas

Krzysztof Wróbel

Małgorzata i Marek Pyka

Małgorzata Olek

Małgorzata Maga

Maria i Jacek Sawkiewicz

Mirosław Wróbel

Paweł Moc

Piotr Ajchler

Piotr Maga

Tomasz Niemczyk

Zbigniew Czana

Mariola Kampczyk

Edward Kowalczyk

Podziękowania za bardzo dobrą i owocną współpracę w roku szkolnym 2010/2011 kierujemy też do:

Urzędu Gminy Bestwina

Rady Rodziców ZSP Janowice

Koła Łowieckiego  “BAŻANT”

Ochotniczej Straży Pożarnej w Janowicach

Koła Gospodyń Wiejskich w Janowicach

Rady Sołeckiej w Janowicach

PODZIĘKOWANIE

Społeczność Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Janowicach

składa serdeczne podziękowanie Radzie Rodziców i wszystkim osobom zaangażowanym w  organizację wspaniałej „Zabawy Andrzejkowej”,

która odbyła się 27.11.br. w Sali OSP w Janowicach

Kuchnia:

Mieczysław Zeman - kucharz

Ewa Zeman, Barbara Stanclik, Alicja  Zoń,  Gabriela Drążyk, Marek Wróbel, Anna Stanclik,

Katarzyna Jordanek, Beata Woźniak, Małgorzata Gola, Krystyna Walczak, Dorota Mynarska,

Joanna Kubik, Aleksandra Tomala.

Kelnerzy:

Katarzyna i Zbigniew Olek, Barbara Wróbel, Barbara Gołuszek.

Bufet:

Anna Binda  

Szatnia:

Piotr Ajchler 

Dekoracja Sali:

Ilona Wójtowicz, Urszula Kal, Małgorzata Olek, Gabriela i Dominika Drążyk, Ilona Bogusz,

Bogdan Kubik, Jacek Sawkiewicz.

Porządkowanie Sali:

Ewa Zeman, Katarzyna i Aleksandra Stolarzewicz, Maria Kowalczyk, Ewa Zawada,

Barbara Gołuszek, Krzysztof Dziergas, Barbara Gleindek.

Ciasta:

Magdalena Olma, Joanna Kubica, Małgorzata Maga, Iwona Drzewucka, Barbara Olma,

 Elżbieta Chromik, Iwona Pękala.  

 

Sponsorzy:

Jarosław Bogusz, Agata i Krzysztof Dziergas, Małgorzata i Aleksy Gola, Piotr Gajda, Iwona Olejak, Piotr Maga, Katarzyna Stolarzewicz, Daniel Gołuszek, Joanna i Stanisław Niemczyk „Stol – Drew”, „Chromet”, Krzysztof Mynarski „Presto”, Mynarska Dorota „Delikatesy przy Sośnie”, Jolanta Rąba „Delikatesy Centrum”, Sławomir Rąba ‘Piekarnia Rąba”, piekarnia „Tysia”, piekarnia „Uczniak”, Koło Łowieckie „Bażant”, Władysław Niemczyk „Inter – Bestrol”, Maria Niemczyk „Janmar”, „ Agropunkt”, Koło Gospodyń Wiejskich i OSP w Janowicach.

 

PODZIĘKOWANIE

Odbył się V Janowicki Rajd Rowerowy oraz Piknik Rodzinny. Oczywiście wszystko to nie miałoby miejsca, gdyby nie pomoc Tych, którym na sercu leży dobro szkoły i promocja Janowic oraz zdrowego stylu życia. A oto osoby, które włączyły się do przygotowań i obsługi imprezy:

Tadeusz Kóska, Marek Pyka, Bogusław Kubik,  Agata i Krzysztof Dziergas, Piotr Ajchler, Małgorzata Olek, Ewa i Mieczysław Zeman, Jolanta Rąba, Marcin Stanclik, Danuta Kopaczka, Katarzyna Stolarzewicz, Dorota Mynarska, Joanna Niemczyk, Anna Binda, Paulina Ajchler, Katarzyna i Marian Drozd, Barbara Stanclik, Piotr Jarnot, Sławomir Olma, Sebastian Sacher, Anita Michulec, OSP Janowice.

Sponsorzy:

Piekarnia Sławomir Rąba, Delikatesy Centrum Jolanta Rąba, Urząd Gminy Bestwina, Carbo Asecura (ubezpieczenie rajdu), Centrum Kultury Sportu i Rekreacji Bestwina, Chromet, Inter-Bestrol, Delikatesy Dorota Mynarska, Rotor, Dewro, Aleksy Gola, Presto, Kolnet, Dyrdoń Dariusz.

PODZIĘKOWANIE

            Korzystając z okazji - jako organizatorzy tegorocznej zabawy andrzejkowej, z której cały dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły i przedszkola w Janowicach- chcielibyśmy bardzo serdecznie i z całego serca podziękować wszystkim tym osobom, instytucjom i firmom, które odpowiedziały na naszą prośbę o wsparcie rzeczowe bądź finansowe i w sposób znaczący pomogły nam w organizacji dzisiejszej imprezy, a także tym rodzicom, którzy poświęcili swój wolny czas na pracę w kuchni i obsługę zabawy andrzejkowej. Są to:

 

1.)  Delikatesy “ROLL” w Bestwinie

2.)  Piekarnia i Cukiernia  “RĄBA” w Hałcnowie- Pan Sławomir Rąba

3.)  Delikatesy “CENTRUM” w Hałcnowie- Pani Jolanta Rąba

4.)  Delikatesy “Na Kępie” - Pani Dorota Mynarska

5.)  “MARBET” Sp. z o. o. w Czechowicach- Dziedzicach

6.)  Firma “BESTROL” w Janowicach- Pan Władysław Niemczyk

7.)  Firma “STOL- DREW” w Janowicach- Pani Joanna Niemczyk i Pan Stanisław Niemczyk

8.)  Zakład Przetwórstwa Mięsnego  “PRESTO” w Kozach- Pan Krzysztof Mynarski

     9.)  Pan Maga Piotr

    10.) Pani Katarzyna Mazurek-Stolarzewicz - Kwiaciarnia „ASTRA”

    11.) Pan Przemysław Chromik- firma „CHROMET”

    12.) Państwo Alexy i Małgorzata Gola

    13.) Państwo Stanisław i Małgorzata Borutka

    14.) Pan Dyrdoń Dariusz

    15.) Koło Łowieckie “BAŻANT”- a w szczególności Pan Marek Handzlik

    16.) Pan  Zeman Mieczysław- szef kuchni wraz z żoną Ewą Zeman

    17.) Koło Gospodyń Wiejskich w Janowicach

    18.) Firma “NOWY ELEKTRONIK” w Bestwinie -  Pan Faruga Henryk

    19.) Spółka Jawna “ROTOR” w Bestwinie” tj. Pan Płaszczyca Stefan oraz Pan  

           Kubik Stanisław

    20.) Piekarnia “TYSIA” w Bestwinie

    21.) Pani Dyrektor Urszula Kal oraz Pani Ilona Wójtowicz- za projekt i wykonanie         

           dekoracji sali

    22.) Pani Beata Woźniak

    23.) Pani Alicja Zoń

    24.) Pani Anita Michulec

    25.) Pan Piotr Ajchler wraz z córką

    26.) Pani Ilona Bogusz

    27.) Pani Małgorzata Olek

    28.) Pani Małgorzata Pyka

    29.) Pan Bogusław Kubik

    30.) Pan Krzysztof Dziergas i Pani Agata Dziergas

    31.) Pani Jolanta Moc

    32.) Pani Magdalena Said

    33.) Pani Sylwia Surowiak

    34.) Pani Anna Binda

    35.) Pani Barbara i Paweł Dyrdoń 

 

Ponadto chcieliśmy również podziękować Wam wszystkim- tj. naszym gościom za to, że zechcieliście kupić bilety i uczestniczyć w zabawie andrzejkowej ad. 2009. Jeszcze raz gorąco dziękujemy. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście i mile wspominać będziecie czas spędzony na zabawie andrzejkowej w roku 2009.

Szkolna ALTANKA

Wokół szkoły w Janowicach robi się coraz ładniej. Tym razem, zazieleniło się wokół altanki. Darczyńcom pięknych cisów, barwinek i jodeł koreańskich jest Pan Edward Kubik. Dziękujemy.

Drzewka okalające altanę zostały posadzone przez Pana Andrzeja Nycza i Pana Piotra Ajchlera. Już teraz wygląda to bardzo pięknie. Aż miło pomyśleć jaka to będzie przyjemność, tak posiedzieć z koleżankami i kolegami z klasy, zorganizować lekcje czy klasowe spotkanie w tak estetycznym otoczeniu.

       

 

„Kto ma serce pełne miłości

- zawsze ma coś do dania”

/Jan XXIII/

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janowicach

wyrażają gorące i serdeczne podziękowania za ofiarność i zrozumienie potrzeb placówki.

Głęboko wierzymy, że okazywana nam przyjazna dłoń i siła serca będzie nas wspierać w dalszej pracy podejmowanej dla dobra dzieci.

 

Koło Łowieckie „Bażant”

Piotr Gajda

Zbigniew Wełniak

Mirosław Wróbel

„STOL-DREW” Joanna i Stanisław Niemczyk

Mieczysław Zeman

Koło Gospodyń Wiejskich w Janowicach

Zarząd OSP w Janowicach

Firma „Nowy Elektronik” Henryk Faruga

Marcin Stanclik

Dariusz Dyrdoń

Małgorzata i Stanisław Borutka

Małgorzata i Aleksy Gola

Ilona i Jarosław Bogusz

Beata Woźniak

Halina Gleindek

Krzysztof Kubik

Edward Kubik

„MARBET” Sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach

Stanisław Kania

Marek Pokładnik

Piotr Słowik

Delikatesy Centrum Jolanta Rąba

Piekarnia – Cukiernia Sławomir Rąba

METAL-WKRĘT Maciej Herman

CHROMET Przemysław Chromik

Sklep ROLL w Bestwinie

PRESTO Krzysztof Mynarski

Firma KOLNET z Czechowic-Dziedzic

Urząd Gminy Bestwina

ROTOR Stanisław Kubik, Stefan Płaszczyca

INTER-BESTROL Władysław Niemczyk

Bank Spółdzielczy w Bestwinie

Sklep PRZY SOŚNIE Dorota Mynarska

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Bestwinie dr Grzegorz Boboń

Bożena Jaromin

Izabela Mąkinia

Arkadiusz Maj

P.P.U.H. MONTER Daniel Gołuszek

Sklep odzieżowy MO-DA Agata Mędrala

Producent wyrobów śrubowych i złączek Firma OLEJAK

Salon Fryzjerski „La Chere” Magdalena Włoch

Tokarstwo precyzyjne, automatowe, ślusarstwo Zofia i Bronisław Jonkisz

F.H.U. Hurtownia Odzieży Wiesław Kanik

Zespół Alabama Band

 

 

Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janowicach

serdecznie dziękuje panom:

Piotrowi Gajda, Zbigniewowi Wełniak i Mirosławowi Wróbel

za prace związane z odśnieżaniem naszego obiektu.

Rada Rodziców - organizatorzy tegorocznej zabawy andrzejkowej z całego serca dziękują wszystkim osobom, instytucjom i firmom, które odpowiedziały na prośbę i wsparły rzeczowo lub finansowo organizację imprezy:

Społeczność Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Janowicach pragnie podziękować za wsparcie finansowe i materialne III Janowickiego Rajdu Rowerowego dla:

- DEWRO- producent drzwi

- Fabryka reklamy „NOWA”

- Teleradiosat Bestwina

- Urząd Gminy Bestwina

- Firma Inter- Bestrol

- Rotor- stacja paliw

- Carbo Asesura Pszczyna

- Piekarnia Rąba

- Bank Spółdzielczy Bestwina

- Metal- Wkręt

- Radio Bielsko

- Ryszard Stefanowski

- GOKSiR Bestwina

- I.J. Bogusz

- Firma Kontakt

- Kolnet

- Edward Chmielniak

- DrobKal

-Dorota Mynarska

GAJDA ADAM – bronowanie

SŁOWIK PIOTR – walcowanie terenu

KANIA STANISŁAW – wywóz trawy

WRÓBEL MIROSŁAW – przycinanie iglaków

        Ilona i Jarosław Boguszowie

        Jolanta i Sławomir Rąbowie

        Joanna i Stanisław Niemczykowie

        Krzysztof Kubik

        Piotr Niemczyk

        Stanisław Borutka

        Dorota Mynarska

        Beata Woźniak

        Jolanta Góra

        Urszula Wawrzeczko

        Zespół "Albatros"

        Koło Łowieckie "Bażant"

        Koło Gospodyń Wiejskich w Janowicach

        Ochotnicza Straż Pożarna w Janowicach