SAMORZĄD UCZNIOWSKI i jego działalność:             powrót


Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/19
Przewodnicząca - Sara Kondratowicz
Zastępca - Oliwier Kóska
sekretarz - Weronika Loranc
sekcja kulturalna
Dominik Stanclik - przewodniczący
Ola Niemczyk, Filip Wiewióra, Julia Wójcik, Sara Kondratowicz, Kinga Czana, Krzysiek Kasolik, Oliwier Kóska
sekcja charytatywna
Piotr Zeman - przewodniczący
Oliwier Kóska, Dominik Stanclik, Sara Kondratowicz, Alicja Stanclik
sekcja gazetkowa
Dawid Lukowiec, Kacper Cygan, Krzysztof Janota
sekcja dziennikarska
Bartosz Michulec, Weronika Loranc

Opiekun SU - Agnieszka Czerwińska


Szkolny Pokaz Talentów
7 marca w naszej szkole odbył się Pokaz Talentów zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Oczywiście wszyscy wiemy, że u nas utalentowanych uczniów nie brakuje, więc chętnych było wielu. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń pokaz zorganizowany został z podziałem na klasy 1 – 3 i 4 – 8. W grupie młodszej mogliśmy podziwiać zdolności recytatorskie, muzyczne- między innymi wspaniała gra na skrzypcach w wykonaniu Ewy Stanclik z kl.3, plastyczne, taneczne, a nawet iluzjonistyczne. Podobnie w klasach starszych były to prezentacje muzyczne, plastyczne i taneczne. Wielkie emocje wzbudził występ naszej koleżanki Ali Stanclik z kl.6 oraz Krzysztofa Kasolika z kl.8. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział i słodkie co nieco. Nie sposób przecież byłoby oceniać, który talent jest lepszy. Cieszymy się, że nasi uczniowie zechcieli zaprezentować nam siebie, co niejednokrotnie wymaga odwagi! Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji, oprawie plastycznej i dofinansowaniu słodkości Paniom: Marcelinie Kubiczek, Ewelinie Moczek i Monice Krężelok, a także Paniom Annie Pycia i Marcie Nikiel za wykonywanie zdjęć. Gratuluję również organizatorom i prowadzącym z ramienia SU: Oliwierowi Kósce, Piotrowi Zemanowi, Dominikowi Stanclikowi i Krzysztofowi Kasolikowi.

/Opiekun SU p.Agnieszka Czerwińska/

Zdjęcia>>>


Dzień Chłopaka z SU
28. września z okazji święta naszych kolegów SU zorganizował konkurs na najsympatyczniejszych kolegów z klas IV-VIII. Wybory odbyły się w każdej klasie. Zwycięzcą w kl. IV został Wojtek Morończyk, w kl. V Piotr Kubik, w kl. VI Mikołaj Staszewski, w kl. VII Kacper Cygan, a w kl. VIII Marcel Ochman. Serdecznie gratulujemy wybrańcom, ich uroczyste udekorowanie nastąpi w czasie akademii z okazji Dnia Edukacji. Poza konkursem każdy chłopak otrzymał słodki upominek. Dziękujemy Pani Ilonie Wójtowicz za pomoc w uatrakcyjnieniu tego dnia!

/Opiekun SU - p.Agnieszka Czerwińska/


Dyskoteka szkolna
W czwartek 27. września odbyła się w naszej szkole pierwsza dyskoteka w tym roku. Zabawa była przednia. Widać było, że każdy przyszedł, aby dobrze się bawić i miło spędzić czas. Mimo początkowych trudności z muzyką sytuację udało się opanować i już do końca wszystko przebiegało bez zakłóceń. Wspaniała impreza odbyła się dzięki szczególnemu zaangażowaniu Kingi Czana, Julii Wójcik, Martyny Ziobro, Weroniki Lorenc, Piotra Zemana i Krzysztofa Kasolika. Jako opiekun SU bardzo im dziękuję Oczywiście nie byłoby dyskoteki szkolnej bez opiekunów! Tym razem serdecznie dziękujemy Pani Jolancie Kuczyńskiej i Pani Aleksandrze Mąkosa.

/Opiekun SU - p.Agnieszka Czerwińska/