Uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2018/19

Klasa PIERWSZA A - wych. pani Marcelina Kubiczek

Zofia Chromik
Liwia Cogiel
Karolina Damek
Miłosz Durajczyk
Kinga Froń
Nikodem Jakubiec
Nikodem Jaromin
Wojciech Kiedroń
Dominika Klasa
Emilia Korczyk
Milena Naglik
Michał Papla
Nadia Pytlik
Emilia Stanclik
Barbara Szlosarczyk
Filip Szopa
Jan Wojtyła
Maja Zelek

Klasa PIERWSZA B - wych. pani Karolina Wróbel

 

            Aronik Alan
            Brańka Oliwia
            Dzięgiel Konrad
            Gajda Marcin
            Gleindek Milena
            Góra Nataniel
            Heczko Daniel
            Kubik Hanna
            Kuczek Ksawier
            Majeranek Łukasz
            Piekiełko Julia
            Sidzina Nikodem
            Stanclik Karolina
            Świerczek Sebastian
            Wróbel Anna
            Ziobro Milena
            Zolich Wiktoria

 

KLASA DRUGA wych. pani Anna Pycia


          
  Bubak Alicja
            Chrapek Michał
            Czana Michalina
            Drewniak Paweł
            Dziadek Patrycja
            Dziadek Weronika
            Dziergas Maria
            Dzięgiel Krystian
            Formas Daria
            Frączek Marika
            Gębczyńska Maja
            Grabowska Zuzanna
            Jachowicz Lena
            Jakubowski Igor
            Morończyk Oliwier
            Mynarski Kazimierz
            Pycia Amelia
            Redosz Aleksandra
            Strączkowski Igor
            Wróbel Maciej

 

KLASA TRZECIA - wych. pani Elżbieta Żmij

 

            Antosz Zofia

            Biedrawa Adam           

            Goryl Zuzanna

            Kania Paweł

            Kopiecka Paulina

            Kowalczyk Filip

            Kozik Anastazja

            Kozłowska Magdalena

            Magiera Kacper

            Ochman Miłosz

            Sobierajski Krzysztof

            Stanclik Ewa

            Wawrzeczko Paweł

            Wawrzeczko Piotr

 

KLASA CZWARTA- wych. pani Mąkosa Aleksandra

Biedroń Julia
Brach Maja
Dittrich Kacper
Domeracki Krzysztof
Domeracki Tomasz
Dyrdoń Franciszek
Jachowicz Marcin
Maga Paulina
Mikoda Nikola
Morończyk Wojciech
Murawska Joanna
Nycz Katarzyna
Olma Oliwia
Pieczka Wojciech
Pycia Wojciech
Pyka Wiktoria
Rąba Dominik
Rezik Maja
Sacher Daniel

Stanclik Maria  
Stanclik Oliwier
Szlosarczyk Aleksandra
Sygit Emilia
Ślósarczyk Hubert
Wojtyła Emily

KLASA PIĄTA  – wych. pani Ilona Wójtowicz

Adamaszek Paulina
Chmielniak Seweryn
Frączek Filip

Gębczyńska Iga
Janik Wioletta
Kasperek Sylwia
Kiedroń Paulina
Klasa Kamila
Koczur Wiktor
Kubik Piotr

Kudzia Paweł
Pieróg Zuzanna
Portasińska Iga
Staszewska Amelia
Stefańska Maja
Szlosarczyk Magdalena
Świerczek Patrycja
Wala Nikodem
Wołoszczak Joanna
Zeman Kamil

KLASA SZÓSTA – wych. pani Jolanta Kuczyńska

Barut Piotr
Czana Kinga
Jordanek Martyna
Kondratowicz Sara
Köhler Grzegorz

Loranc Weronika
Maga Patryk
Nycz Wojciech
Pasierbek Patryk
Pilska Alicja

Prorok Gabriela
Słowik Filip
Stanclik Alicja
Stanclik Natalia

Staszewski Mikołaj
Wiewióra Filip
Wójcik Julia
Ziobro Martyna

KLASA SIÓDMA - wych. Dorota Kuminek

Brańka Karina
Cygan Kacper

Honkisz Weronika
Janota Krzysztof
Kasperek Monika
Lukowiec Dawid

Łukasz Nikola
Michulec Bartosz

Niemczyk Aleksandra
Niemczyk Anna

Olma Wiktoria
Podhorodecka Oliwia

Portasiński Jakub
Sawkiewicz Anna
Walaszek Dorota
Zolich Julia
Zoń Józef

KLASA ÓSMA - wych. pani Monika Krężelok

Bubak Natalia

Chromik Witold

Jordanek Marek

Kasolik Krzysztof

Kóska Oliwier

Kubik Martyna

Kubik Patryk

Kuczek Klaudia

Kut Julia

Mędrala Aleksandra

Mynarska Angelika

Ochman Marcel

Olejak Mikołaj

Olma Jakub

Piekiełko Zuzanna

Stanclik Dominik

Stefańki Dawid

Szymańska Weronika

Walaszek Seweryn

Zawada Katarzyna

Zeman Piotr


NASI ABSOLWENCI z roku szkolnego 2015/16

Drozd Robert

Drzewucka Emilia

Dziergas Michał

Formas Roksana

Gola Gabriel

Gołuszek Aleksandra

Kowalczyk Justyna

Maga Grzegorz

Maga Jan

Mynarska Natalia Agnieszka

Mynarska Natalia Ewa

Nowak Szymon

Olejak Martyna

Olek Julia

Pasierbek Tomasz

Stanclik Katarzyna

Wiewióra Olaf

NASI ABSOLWENCI z roku szkolnego 2014/15

Adamaszek Sabina

Bogusz Julia

Głombek Dawid

Klasa Karolina

Kopaczka Damian

Krzyżowska Maria

Mrowiec Ewelina

Nycz Oskar

Olma Kamil

Piekiełko Kacper

Popielarczyk Martyna

Pyka Karolina

Szczypka Oliwia

Tlaga Tomasz

Tomala Tymoteusz

Woźniak Szymon

Wójtowicz Mateusz

NASI ABSOLWENCI z roku szkolnego 2013/14

Ajchler Bartłomiej

Chromik Justyna

Kampczyk Tomasz

Krężelok Kacper

Maj Michał

Mynarski Bartłomiej

Pieczka Natalia

Ślósarczyk Adrian

Zoń Anna

NASI ABSOLWENCI z roku szkolnego 2012/13

   

    Binda Mateusz

    Buczek Magdalena

    Dyrdoń Marta

    Gierczyk Natalia

    Gleindek Daria

    Jarnot Aleksandra

    Kowalczyk Kamil

    Krężelok Tomasz

    Murawska Natalia

    Mynarski Artur

    Pękala Izabela

    Rąba Klaudia

    Said Szymon

    Sawkiewicz Wojciech

    Stanclik Konrad

    Stolarzewicz Jan

    Stopka Karina

    Tańcula Sebastian

    Wojtowicz Natalia

    Zdrowak Patryk   

 

NASI ABSOLWENCI z roku szkolnego 2011/12

 

    Chromik Natalia

    Czana Norbert

    Drążyk Jakub

    Gleindek Dawid

    Głombek Natalia

    Jakubiec Magdalena

    Łukoś Katarzyna

    Matura Justyna

    Niemczyk Piotr

    Nóżka Justyna

    Stawowczyk Piotr

    Woźniak Mateusz

    Wróbel Agnieszka

    Wróbel Przemysław

 

 

NASI ABSOLWENCI z roku szkolnego 2010/11

    Gola Mariola

    Kubica Paweł

    Matura Mateusz

    Michulec Paulina

    Moc Kacper

    Olek Mateusz

    Pękala Tomasz

    Siwiec Kacper

    Tlaga Aleksandra

    Wala Weronika

    Walczak Krystian

    Woźniak Katarzyna

    Wójcicka Sara

 

    NASI ABSOLWENCI z roku szkolnego 2009/10

    Bartnicki Szymon

    Bogusz Małgorzata

    Dyrdoń Patryk

    Dźwig Krzysztof

    Giercuszkiewicz Paulina

    Kopaczka Bartłomiej

    Kóska Kamila

    Krzyżagórski Szymon

    Kubik Mirella   

    Kucak Michał

    Mędrala Monika

    Mruczek Marlena

    Niemczyk Barbara

    Olejak Jakub

    Stanclik Jakub

    Stolarzewicz Aleksandra

    Suwała Daniel

    Szewczyk Aneta

    Wróbel Patrick

    Zoń Aleksandra

NASI ABSOLWENCI z roku szkolnego 2008/9

    Binda Łukasz

    Gajda Adrian

    Haręża Karolina

    Jakubiec Natalia

    Kowalczyk Robert

    Kozieł Dominik

    Sławińska Joanna

    Tańcula Anna

    Trzybiński Dariusz

    Wala Martyna

    Wojtyła Agnieszka

    Woźniak Teresa

 

NASI ABSOLWENCI z roku szkolnego 2007/8

Chromik Grzegorz

Chromik Wojciech

Drążyk Dominika

Gajda Paulina

Góra Krystian

Grygiel Konrad

Grzywa Kajetan

Heczko Bartłomiej

Kampczyk Kinga

Mędrala Damian

Mruczek Michalina

Niemczyk Magdalena

Nycz Mateusz

Ochman Mateusz

Pustelnik Marek

Suwała Iwona

Tańcula Maciej

Wiewióra Dawid

NASI ABSOLWENCI z roku szkolnego 2006/7

Borutka Paulina

Buczek Konrad

Chrząszcz Anna

Dittrich Agata

Dittrich Damian

Dusza Klaudia

Dźwig Angelika

Foltak Jakub

Gancarczyk Izabela

Grygierzec Paweł

Kozieł Ewa

Kręcichwost Sabina

Krzemień Agnieszka

Małysz Anna

Mańdok Regina

Mazur Bożena

Mikoda Patrycja

Pieróg Marta

Piotrowski Paweł

Rąba Patrycja

Stanclik Szymon

Szczepaniak Tadeusz

Żaczek Tomasz

NASI ABSOLWENCI z roku szkolnego 2005/6

klasa szostaCiszczoń Adrian

Durajczyk Dominik

Gajda Tomasz

Kołodziej Szymon

Kozieł Rafał

Łukoś Anna

Miarka Elżbieta

Ponikwia Damian

Pucka Justyna

Pustelnik Anna

Sobecka Teresa

Stanclik Łukasz

Wróbel Zuzanna

Żaczek Mateusz